Menü Next Prev Calendar Net Logo
Net Kitap

Hakkımızda

Net Kitap, okumanın verdiği hazzı, kitabın sırdaşlığını paylaşmak için yola çıktı.

Net, küreselleşerek tektipleşen dünyada; farklılığı, alternatifi, çeşitliliği destekleyen bir yayın çizgisi takip edecek. Dünya edebiyatının seçkin örnekleri, çok satan yurt dışı kitapları, fotoğraftan sinemaya sanatın bin bir türü, tarihin bilinmeyen yanları, Türk edebiyatının yeni yüzleri Net Kitap’ın penceresinden okuyucularına ulaşacak.

1982 yılında Net Holding’in yayıncılık şirketi olarak hayatına başlayan Net Turistik Yayınlar A.Ş, Net Kitapla birlikte bünyesine yeni bir yayınevi daha katıyor. Turizm kitaplarıyla yayın hayatına başlayan Net Turistik Yayınlar A.Ş, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Arapça, İtalyanca ve daha birçok dilde turizm kitapları yayınlayarak sektörün öncülüğünü yapan bir yayınevidir. 1996 yılından bu yana da okul öncesi, sözlük, gençlik ve eğitim kitapları yayımlayarak sektördeki ağırlığını her geçen gün biraz daha arttırmıştır.

Güçlü dağıtım ve pazarlama ağına sahip olan Net Turistik Yayınlar A.Ş, 32. yılının getirdiği sorumlulukla Net Kitap ismiyle yetişkin kitapları yayımlayarak; boyama, hikaye, ve masal kitaplarıyla büyüttüğü okuyucularına güvenle okuyacakları ilgi çekici yeni kitaplar sunmayı sürdürecek.